روند مد و زندگی سالم سهم

اگر شما می خواهید وزن خود را کاهش دهید، این است که چگونه بسیاری از کالری شما باید هر روز برش

اگر تا به حال سعی در از دست دادن وزن داشته باشید، قطعا برخی وقت صرف خراب شدن تعداد کالری که باید در یک روز مصرف کنید، و همچنین می دانید که این می تواند یک رمز و راز سخت برای شکستن باشد. حقیقت این است که هیچ شماره ای وجود ندارد که برای همه مناسب باشد و بیشتر از کالری باشد. در اینجا نحوه تعیین شماره مناسب برای شما وجود دارد.
Financier au chocolat garni d'amande et de pralin - Recette Ptitchef
خط پایه خود را پیدا کنید
قبل از اینکه هر تغذیه ای در رژیم غذایی مصرف کنید، غذای مصرفی خود را برای چند روز عادی برای شما پیگیری کنید، با استفاده از یک برنامه مانند My Fitness Pal. این به شما یک ایده خوب را می دهد که چقدر کالری شما در حال خوردن است. از آنجا، کالری های خود را کمی در حدود 250 تا 300 کالری در روز کاهش دهید.

شما نیازی به تغییرات شدید برای از دست دادن وزن ندارید - درست مانند شبیه لاک پشت و خرگوش، مسابقه به آرامی و پایدار می شود. بهترین راه برای به دست آوردن و حفظ وزن سالم است که شما می توانید تنظیمات خود را برای مدت طولانی حفظ کنید. کاهش شدید کالری می تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد و فقط پایدار نیست.

جولیا ویسسر، مشاور متخصص تغذیه، موافق است: "ذهنیت محدود کننده ای برای کاهش سریع وزن سریع نباید راننده باشد. علت آن این است که 99 درصد رژیم غذایی ناکام می مانند - خوردن بیش از حد می تواند باعث کاهش سرعت سوخت و ساز بدن شود و ممکن است کاهش یابد میزان متابولیسم پایه شما، باعث می شود که وزن خود را حفظ و ادامه دهید. "

هنگامی که خط پایه خود را داشته باشید، می توانید برای چند روز تا یک هفته پیگیری کنید تا مطمئن شوید که تعداد مورد نظر شما را هدف قرار می دهد اما پس از آن، اکثر افراد برای ردیابی مصرف کالری خود هر روز .

در حالی که شما ردیابی برای دریافت شماره کالری فعلی خود را، شما می توانید از ویژگی های برنامه ردیابی کالری خود را نیز استفاده کنید تا همچنین تجزیه مغذی (پروتئین، کربوهیدرات و چربی) خود را دریابید. این اعداد باید خیلی متعادل باشند. یک قانون خوب برای اکثر مردم 40 درصد کالری کالری، 30 درصد پروتئین و 30 درصد از چربی است. اگر می خواهید این اعداد را سفارشی، Visser اضافه می کند که "ساخت طبیعی خود (یا ساختار استخوان) نیز باید به نسبت مقادیر مغذی شما بازی کند".

شما به رژیم غذایی گران قیمت نیاز ندارید یا چای برای از دست دادن وزن. مواد مغذی بیشتری از مواد غذایی واقعی - میوه ها، سبزیجات، گوشت، غذاهای دریایی، آجیل، دانه ها، تخم مرغ و غلات کامل دریافت خواهید کرد. بدن شما می داند که چه کاری با مواد غذایی واقعی، کامل و بدون پردازش انجام می دهد. حفظ رژیم غذایی خود را ساده، به جای تلاش برای پیروی از تمام آخرین روند، برای مقیاس و سلامت شما بهتر است.

+ نوشته شده در دوشنبه 20 آذر 1396ساعت 10:28 توسط Wilson Louise | | تعداد بازدید : 57

× بستن تبلیغات