روند مد و زندگی سالم سهم

شما می خواهید وزن کم کنید؟ سپس شما باید بدون این سبزیجات انجام دهید

شما می خواهید از دست دادن وزن و خوردن بیشتر از سبزیجات و پروتئین؟ شما با این کار بسیار خوب هستید - تا زمانی که سبزیجات مناسب را بخورید. از آنجا که سبزیجات یکسان نیست - که دقیقا آن را میگیرد، باید هر گیاه را دقیقتر بررسی کند.
Omit vegetables
ذرت کبابی به گوشت؟ کنسرو ذرت در سالاد؟ بهتر نیست، زیرا دانه های زرد حاوی نشاسته زیادی هستند، بنابراین کربوهیدرات های کوتاه مدت، که به سرعت به خون می رسند و سطح قند خون را در هوا تزریق می کنند.

خوب، در حال حاضر ما دوست داریم یک قلع از کدو تنبل یا هوکیدیو را به فر یا قاشق در سوپ کدو تنبل تازه فشار دهیم. در حقیقت مگا سالم است - فقط برای کسانی که می خواهند چند کیلوگرم کریسمس را ببینند، گیاهان نارنجی هیچ چیز نیست!

کدو تنبل دارای مقدار کربوهیدرات نسبتا بالا است. متوجه شده اید که انسجام آن گاه به سیب زمینی ها یادآوری می کند. اگر شما نمی خواهید پوست زمستان را در زمستان از دست ندهید، سعی کنید محتوای کدو تنبل را در وعده های غذایی خود حفظ کنید. به عنوان مثال، به جای یک سالاد بزرگ با چهار تکه کدو تنبل، به جای فقط تکه های کدو تنبل برای غذا خوردن با سیب زمینی از اجاق گاز.

چیپس Hangover بی نظیر است، مثل سیب زمینی سرخ شده در شب زمستانی سرد. اما حتی اگر شما آنها را با چربی کم کنید، غده ها لاغر نمی شوند. آنها دارای یک شاخص گلیسمی بسیار بالا هستند، به این معنی که سریع شکر آنها "به سرعت" به خون وارد می شود و قند خون را افزایش می دهد.

هویج به عنوان یک غذای خام فوق العاده سالم و مناسب برای هر رژیم غذایی است. هنگامی که آنها پخته می شو

بیشتر ببین: selskapskjoler
+ نوشته شده در چهارشنبه 4 بهمن 1396ساعت 11:18 توسط Wilson Louise | | تعداد بازدید : 47

× بستن تبلیغات